29 липня День сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Одне з наймолодших свят сучасної України — День Сил спеціальних операцій ЗСУ, яке відзначається щороку 29 липня. Це професійне свято українських військових, які боронили й боронять Україну на сході нашої країни з 2014 року — початку російсько-української війни. На воїнів ССО покладена важлива місія — забезпечити обороноздатність нашої держави в умовах тривалого конфлікту. Це неймовірно мотивовані бійці, які добре навчені та вміють вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську діяльність на окупованих територіях, звільняти важливих заручників та захоплювати ворогів у полон.


Історія створення свята

Указ про встановлення військового професійного свята був підписаний Президентом України 26 липня 2016 року. Мета свята — розвивати надалі військові традиції в Україні.

Що таке ССО

ССО (Спеціальні сили операцій) Збройних сил України — це окремий підрозділ ЗСУ, який включає частини спецпризначення та підрозділи інформаційно-психологічних спецоперацій. До складу ССО входять спеціально навчені фахівці, які мають досвід розвідувальної діяльності та виконання особливо складних і небезпечних завдань. Своє бойове гасло Спеціальні сили операцій взяли у Святослава Хороброго «Іду на ви!».

Історія ССО починається ще у 2007 році, а нову символіку та однострої були затверджені у листопаді 2017 року.

Вітання для бійців ССО з професійним святом

Бійці ССО — це люди, у яких завжди приховані обличчя, адже вони виконують надзвичайно важливі й небезпечні завдання. Тому не дивно, що у вашому оточенні може й не бути знайомих із ССО. Ці військові ніколи не скажуть вам, чим вони займаються. Проте це зовсім не привід, щоб не вітати й не дякувати цим бійцям за те, що вони роблять для перемоги України сьогодні.

Ви можете просто опублікувати сьогодні допис у Фейсбуці чи сторіс в інстаграмі й подякувати кожному воїну за їх героїчний подвиг. Слова подяки найкраще написати від душі або просто опублікувати вітальні листівки.

Коли відзначається День Сил спеціальних операцій ЗСУ у 2022, 2023, 2024 та 2025 роках

Свято відзначається щороку 29 липня. З дати не виходить і не є вихідним.

Свята завтра